Aktualności

Aktualności

MARDOM z pomocą dla lokalnych szkół!

MARDOM z pomocą dla lokalnych szkół!

Z powodu ogłoszonej pandemii koronawirusa wiele firm i instytucji wstrzymało na chwilę oddech i działania. Wszyscy spędziliśmy mnóstwo czasu w naszych domach, a z wykorzystaniem nowoczesnych technologii udało się nam poukładać nową rzeczywistość.
Super Zawodowcy

Super Zawodowcy

Patronowanie klasie IV b Technikum Informatycznego to była to dla nas ogromna przygoda, ale i eksperyment. To co udało nam się zrobić wynikało głównie ze stałej komunikacji z Wychowawcą - niezastąpioną Dorotą Sobocińską.
Akcja Charytatywna ,,Otwórzmy serca"

Akcja Charytatywna ,,Otwórzmy serca"

Wspieramy rehabilitację córki naszego pracownika! Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą wspomóc Alicję i jej rodzinę 2 lutego do sali Maneż na godz. 16.00! My będziemy!
Kreatywność Kluczem do Sukcesu

Kreatywność Kluczem do Sukcesu

Jesteśmy patronem projektu Kreatywność Kluczem do Sukcesu! Współpraca z ZSZ im. J.Ruszkowskiego nabiera tempa.
Informatycy w MARDOMIE

Informatycy w MARDOMIE

Mieliśmy niesamowitą przyjemność gościć młodzież i przedstawicieli kadry pedagogicznej naszego zaprzyjaźnionego ZSZ im. J. Ruszkowskiego!
Spotkanie przedstawicielami  władz i uczelni z Malezji

Spotkanie przedstawicielami władz i uczelni z Malezji

3 lipca 2019 r. wczorajszym mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli władz i uczelni z Malezji, którzy w naszym kraju szukają wiedzy i technologii w zakresie produkcji mebli.
Piknik Firmowy 2019

Piknik Firmowy 2019

W minioną sobotę 8 czerwca Pracownicy Grupy Mardom spotkali się podczas corocznego pikniku firmowego na błoniach Domu Polonii w Pułtusku.
Piknik Firmowy 2018

Piknik Firmowy 2018

4 sierpnia Pracownicy Grupy Mardom spotkali się podczas corocznego pikniku firmowego na błoniach Domu Polonii w Pułtusku. To był dzień pełen atrakcji i wrażeń.
Skontaktuj się z nami
Mardom Pro Sp. zo. o. Sp. k.
Lipniki Stare 27
06-100 Pułtusk
tel. 023 692 01 48
fax 023 692 01 49
rekrutacja@mardom.com.pl