Dobry pracodawca

Nowa praca – nowy etap w Twoim życiu

Wyobraź sobie, że w poniedziałek rano przychodzisz do nowej pracy. To Twój pierwszy dzień w nowym miejscu i – co zupełnie naturalne w takiej sytuacji – jesteś lekko zdenerwowany. To uczucie ustępuje jednak bardzo szybko, a w jego miejsce pojawia się ciekawość i nutka ekscytacji. Wokół Ciebie nowe koleżanki, nowi koledzy, nowy szef. I zupełnie nowa fabryka, ukończona zaledwie kilka tygodni temu. Pełna nowoczesnego wyposażenia, spełniająca najwyższe europejskie standardy. Fabryka, która da pracę dziesiątkom osób – w tym Tobie. To miejsce, które potrzebuje Twojej wiedzy, energii, zaangażowania i pasji. Bo w MARDOM PRO potrzebujemy właśnie Ciebie!

Meble dla największych

Dlaczego naszą kolejną, nowoczesną fabrykę zbudowaliśmy właśnie tu, w Lipnikach Starych koło Pułtuska? Można żartobliwie powiedzieć, że po to, abyś miał blisko do pracy… Ale to tylko jeden z powodów. MARDOM to rodzinna firma, której tradycje sięgają 1985 roku. Produkujemy meble, ozdobne karnisze, elementy wyposażenia wnętrz. I, co niezwykle istotne, tworzymy je tak profesjonalnie, że wśród naszych odbiorców są światowi potentaci: IKEA, Leroy Merlin, Castorama czy Praktiker.

Meble dla największych

Jak to osiągnęliśmy? Od zawsze ważny był dla nas fakt, że „jesteśmy stąd”, że można zbudować prężną, dynamiczną firmę nie w wielkim mieście, ale u nas – w Lipnikach Starych. Dotarliśmy do momentu w którym nie było już wyjścia: aby podołać zamówieniom musieliśmy zbudować dużą, nową fabrykę. I tu wracamy do Ciebie, nasz przyszły Pracowniku!

Przygodę czas zacząć!

Świetne warunki pracy? Tak, o tym już wspominaliśmy, ale co poza tym? Dobra pensja, wypłacana zawsze na czas. System szkoleń i przejrzysta ścieżka rozwoju zawodowego. Bogaty pakiet świadczeń socjalnych – począwszy od dofinansowania do nauki języka angielskiego czy zajęć sportowych, na paczkach świątecznych skończywszy. A co powiesz na darmowy transport do pracy i z pracy? Tak, mamy swój pracowniczy autobus! I najważniejsze – mimo, że jesteśmy już sporą firmą, znamy się, lubimy i wzajemnie wspieramy – spotkania integracyjne i pikniki rodzinne to tradycje, które pielęgnujemy.

Mamy nadzieję, że Cię zaciekawiliśmy. Nowa fabryka to nowa praca, a nowa praca to wyzwanie, przygoda i pewność, że jesteś we właściwym miejscu. Miejscu w którym spotkasz profesjonalistów dbających nie tylko o jakość tworzonych przez MARDOM produktów, ale także o relacje międzyludzkie i świetną atmosferę. Przekonaj się sam i sprawdź oferty pracy na https://kariera.mardom.com.pl/oferty-pracy

Skontaktuj się z nami
Mardom Pro Sp. zo. o. Sp. k.
Lipniki Stare 27
06-100 Pułtusk
tel. 023 692 01 48
fax 023 692 01 49
rekrutacja@mardom.com.pl