O nas

MARDOM to rodzinna firma, której tradycje sięgają 1985 roku. Produkujemy meble z drewna litego, ozdobne karnisze, elementy wyposażenia wnętrz. I, co niezwykle istotne, tworzymy je tak profesjonalnie, że wśród naszych odbiorców są światowi potentaci: IKEA, Leroy Merlin, Castorama czy Praktiker.

Zatrudniamy kilkuset zadowolonych pracowników, a nasza główna siedziba znajduje się w Lipnikach Starych, niedaleko Pułtuska. Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, dbamy o środowisko, ważny jest dla nas ekologiczny aspekt naszej działalności. Uważamy, że najważniejszym zasobem naszej firmy są fantastyczni pracownicy. Dlatego naszym celem jest zapewnienie im stabilności, poczucia bezpieczeństwa, dobrych warunków pracy i możliwości ciągłego rozwoju. Wśród benefitów, które proponujemy, są m.in.: dobra i wypłacana zawsze na czas pensja, system szkoleń i przejrzysta ścieżka rozwoju zawodowego czy bogaty pakiet świadczeń socjalnych – począwszy od dofinansowania do nauki języka angielskiego czy zajęć sportowych, na paczkach świątecznych skończywszy. Zapewniamy także darmowy transport do pracy i z pracy.

Mimo, że jesteśmy sporej wielkości firmą, znamy się, lubimy i wzajemnie wspieramy – spotkania integracyjne i pikniki rodzinne to tradycje, które pielęgnujemy.

Skontaktuj się z nami
Mardom Pro Sp. zo. o. Sp. k.
Lipniki Stare 27
06-100 Pułtusk
tel. 023 692 01 48
fax 023 692 01 49
rekrutacja@mardom.com.pl